Zajišťujeme studium na internátních školách v USA a Kanadě

Nabízené služby    Průběh studia

Zaměření školy:  Sportovní   Umělecké   Akademicky náročné   Všeobecně orientované  

Nabízené služby

 • Zajistíme studium na internátní škole v USA nebo Kanadě
 • Zajistíme veškeré doprovodné služby a vyřídíme administrativu
 • Pomůžeme s vyřízením stipendia

 

V naší nabídce naleznete sportovní, umělecké, akademické a všeobecně orientované školy, které se nacházejí v lokalitách jako Florida, Hawaii, Utah, Vermont, Massacusetts, Maine, New York, Pennsylvánie, Texas, Connecticut, Britská Kolumbie a mnoho dalších.

 V minulých letech jsme byli schopni zajistit studium pro klienty s velice specifickým přáním, jako byly akademie pro začínající malíře, zpěváky, tanečníky, golfisty, piloty, basketbalisty, hokejisty, fotbalisty, hráče squashe, tenisty, atlety, jezdce na koních a lyžaře. Podařilo se nám pro studenty zajistit přijetí na akademicky prestižních školách, odkud jsou každý rok přijímáni absolventi na ty nejlepší univerzity v USA, jako Harvard, Yale, Stanford, MIT, Cornell, Princeton, Darmouth a mnoho dalších.

 

 

 

 

 

 

Kdo je našim klientem?

Většinou lidé s nadprůměrnými příjmy, kteří chtějí svým dětem dopřát to nejkvalitnější americké vzdělání s perspektivou následného studia na prestižních univerzitách v USA. Pracujeme s vynikajícími studenty, úspěšnými mladými umělci a sportovci.

Co nabízíme? 

Studium na internátních školách je velice odlišné od studia na státních středních školách. Studenti nebydlí v rodinách, ale mají vlastní pokoj, kde žijí buď samostatně nebo se spolubydlícím. Ubytování se nachází v campusu a studenti tak nemusejí do školy zdlouhavě dojíždět. Je podstatnou informací, že ubytování i veškeré jídlo je již v cenně školného.

Všechny školy v našem portfoliu splňují velice přísné podmínky. Jsou to školy s dlouholetou tradicí (mnohdy až 200 let), kvalitními výsledky v celonárodních srovnávacích testech SAT, nabízíme školy, kde je více než 95% absolventů přijato každý rok na univerzity, důležitý je poměr učitel – žák (ideálně méně než 12 žáků na 1 učitele), což je velice podstatné pro individuální přístup učitelů ke každému žákovi, dále klademe důraz na široký výběr předmětů a mimoškolních aktivit. Pokud student odjede na internátní školu, tak obdrží formulář I-20, který je potřeba pro získání víza F1. Mezi studentem držícím víza F1 a americkým studentem, není žádný rozdíl. Takže je samozřejmé, že zahraniční student odmaturuje a má možnost hlásit se na univerzitu.

Na internátních školách není omezení studia pouze na jeden rok. Snad nejpodstatnější informací je, že pokud student odmaturuje na jedné z těchto prestižních internátních škol, tak si může nechat svou americkou maturitu uznat (nostrifikovat) v České republice a nemusí tak opakovat rok (případně více let) na české střední škole. Internátní střední školy také nabízejí významné víkendové společenské vyžití. Organizují se různé výlety do velkých měst, na sportovní utkání či na koncerty.

 
Čím se lišíme od konkurence?

Na našem trhu existují agentury, které zprostředkovávají výměnný pobyt na státních středních školách, což je produkt amerických agentur. Ovšem kromě nás zde není jediná agentura, která by se věnovala internátním školám a obecně problematice kvalitního, internátního vzdělávání v USA a Kanadě.

Agentury, které v Česku zprostředkují studium na veřejných školách, jednají obvykle pouze jako prostředníci, kteří přeprodávají pobyty zahraničních agentur. Mají tak velice omezený nebo žádný vliv na přidělení školy, hostitelské rodiny nebo lokality. Jakýkoli problém musí student řešit s koncovou agenturou, ta česká mu nepomůže. V J&K Consulting to chodí jinak. Student je s námi v kontaktu i z místa pobytu, veškeré komplikace mu tak pomůžeme rychle vyřešit. Možným problémům ale především předcházíme výběrem kvalitních a prověřených škol.

Vzhledem k nízkým provizím z každého studenta, musejí běžné agentury mířit především na kvantitu a nikoliv na kvalitu, takže jsou i zkušenosti studentů, že museli třikrát za první měsíce měnit rodinu, protože nejsou nastavena přísná pravidla při výběru hostitelských rodin. Navíc mnohé agentury často uvádějí částky, které jsou mnohdy pouze polovinou toho, co student musí za celý rok zaplatit.

Nejpodstatnější rozdíl je v tom, že studenti na internátních školách jsou držitelé víz F1, kdežto studenti, kteří jedou na výměnné pobyty jsou pouze výměnnými studenty, které obvykle učitelé ignorují a nemusí jim ani vést prospěch. Jen malému procentu výměnných studentů, je umožněno maturovat a když jim je umožněno maturovat, tak jejich curriculum na státní škole není odpovídající proto, aby jim byla maturita uznána v České republice. Nekupujte si lístek do loterie pro své dítě.

 

Zajištění přijetí na internátní školu v USA

Služby zahrnuté v ceně našich studijních pobytů:

 • vyhledání vhodné střední školy
 • veškeré poradenství týkající se systému internátních škol
 • kompletní zpracování administrativy
 • zajištění víz
 • zajištění uznání středoškolského studia pro ministerstvo školství
 • zajištění přijetí
 • pomoc při jakýchkoliv problémech po čas studia
 • pro případné maturanty, pomoc s nostrifikací (uznáním) americké maturity
 • zajištění individuálních přání klientů
 • ubytování v campusu


Cena: Odvíjí se od výběru školy

Cenové rozmezí za uvedené služby se pohybuje od 15,000$ do 55,000$. Konečná cena se odvíjí se od výběru školy.

Pro naše klienty jsme navíc schopni zajistit bezkonkurenční cenové podmínky školného. Na školném můžete při zajištění studijního pobytu přes naši agenturu ušetřit až vyšší desítky procent. Cena školného na internátních školách v USA a Kanadě se pohybuje kolem 50,000$ ročně. S námi ceny začínají již na 15,000$.

 
Prohlédněte si reference a zkušenosti našich spokojených zákazníků.

Zaujala Vás možnost studia na střední škole v Americe? Kontaktujte nás pro více informací. 

KONTAKTOVAT